У петак, 26.9.2014. године смо у нашој школи „Петар Враголић“ имали два лепа догађаја.

Први је тзв. “Дан страних језика“. Наставница енглеског језика, Ана Мићић, је организовала, а у сарадњи са ученицима различитих разреда и реализовала отворени час енглеског језика. На занимљив и креативан начин, ученици су решавали задатке из енглеског језика у опуштеној и ведрој атмосфери школске библиотеке.

Други леп догађај дана је подела скромних поклона свим ученицима првог разреда на територији општине Љубовија. Поклоне је послало хришћанско хуманитарно удружење „Хлеб живота“. Оно се бави спровођењем хуманитарног програма, програма оснаживања и оспособљавања свих чланова друштва, а у циљу развоја праведнијег друштва у целини.