У понедељак, 22. априла у 11 часова, обележићемо Међународни дан планете Земље и почетак изградње парка “Братољуб“, који ће се налазити у школском дворишту матичне школе „Петар Враголић“ у Љубовији.

Позвали смо све грађане добре воље да нам пруже логистичку подршку у прекограничној еко-акцији „Братољуб“ и својим присуством увеличају обележавање Међународног дана планете Земље.

Обележавање Међународног дана планете Земље и почетак изградње парка Братољуб

Љубовија, 22. април 2013. године, 11 часова

Организатори скупа: Министарство омладине и спорта Републике Србије, Министарство породице, омладине и спорта Републике Српске, ЈП „Србијашуме“, „Шуме Српске“

10:30 – 11:00 часова