Да у веселим празничним данима не треба заборавити на оне којима је потребна помоћ, подсетили су нас ученици и наставници издвојеног осморазредног одељења „Сава Вујановић Жућа“ из Узовнице.

Госте је у петак, 29.12.2017. у 11 часова,  дочекао богато украшен хол и прегршт дечијих радова намењених продаји, а зарађен новац иде у хуманитарне сврхе.

Богатство радова у холу, пратио је и богат програм у ком су се смењивали стихови, песме, весели игрокази, одломци из дела „ Шешир професора Вујића“ и „ Лајање на звезде“.

Велики рад ученика и наставника видљив је на сваком кораку. Ученици су показали изузетан таленат у глуми, певању и стваралаштву.

Водили су их кроз све то вредни учитељи и наставници: Радана Тадић, Душко Мићановић, Љиљана Андрић, Светлана Тадић, Ана Цветојевић, Сања Тодоровић, Марија Станчић, Љиљана Јовановић, Дарко Ковачевић, Гордана Поповић, Мирјана Протић и Владимир Полић.

ХВАЛА ученицима и наставницима колектива ове осморазредне школе на часу хуманости и лепоте!